KONST / Litografier / Färglitografi 14666333
nr 1466 6333
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad hc 14/25, daterad 99. Färglitografi, bildmått: 44x28cm, yttermått inklusive ram: 63x45cm
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:46:11
8/5 18:06:28
Pacula Kazimierz
Läs mer om Pacula Kazimierz